Центр Гармонія

Мир , Любов , Гармонія…

Розсилка заходів

Щоб отримувати інформацію
про заходи нашого центру,
введіть свій е-мейл та
натисніть кнопку "Підписатись"

  • Маленька святиня

Фестиваль в Карпатах, Драгобрат!

Posted by admin On Июнь - 15 - 2014

З 1-го по 9-е липня організовуємо поїздку в Карпати.

Місце призначення — урочище Драгобрат.

Там нас чекає надзвичайна Карпатська природа, заворожуючі краєвиди і звісно для усіх бажаючих поглиблена практика цигун (хто не практикує – отримує просто 9 днів відпочинку для душі і тіла з вільним проведенням часу J).
Тепер, деталі поїздки: проживання у будиночках – 50 грн/доба (сумарно 450 грн. – 9 днів), харчування – триразове – 50 грн/день, (готує пані Марія, місцева мешканка, з власного досвіду скажу – готує дуже смачно; за бажанням різні страви, включаючи Карпатську кухню), дорога + підйом на гору – 200 грн. в одну сторону (сумарно 400 грн.) Виїзд з Тернополя бусом до села Ясіня (близько 150 грн), звідти підйом ГАЗом 66 (близько 40 грн.) Також передбачається невеликий благодійний внесок на розвиток клубу, суму якого буде уточнено пізніше. В сумі отримуємо приблизно 1500 грн. за користування всіма зручностями на протязі 9 днів поїздки та відпочинку.
На території відпочинкового комплексу можна розбивати намети і проживати в них, що дозволить зекономити на оплаті за будиночок (намети потрібно брати з собою). Для тих хто планує практикувати вправу Бігушичі — консультуємось із Сергієм Лупенком, щодо правильності її виконання (початку, тривалості, особливостях харчування). До речі, дана вправа дозволяє суттєво зекономити на харчуванніJ
Отож, походи в ліс та гори, купання у гірських річках, чорниці, гриби і головне: приємний відпочинок у колі хороших людей та у гармонії з природою уже чекають. Тому запрошуйте із собою друзів (практикуючих і не практикуючих цигун), беріть із собою членів сімї, визначайтесь на протязі наступного тижня та приєднуйтесь.
Контакти та уточнення деталей поїздки:
Лупенко Сергій: 0972374519
Шадрін Віктор: 0973369675
Вакуленко Дмитро: 0986205057

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.