Центр Гармонія

Мир , Любов , Гармонія…

Розсилка заходів

Щоб отримувати інформацію
про заходи нашого центру,
введіть свій е-мейл та
натисніть кнопку "Підписатись"

  • Маленька святиня

Чжун Юань цигун

7 грудня о 18-30 запрошуєм на вступну лекцію про комплексну систему оздоровлення та розвитку ЧЖУН ЮАНЬ ЦИГУН.

Вхід вільний.

Чжун Юань цигун, прадавня з відомих систем цигун, — є одніє з найбільш перспективних напрямів розвитку людини. Регулярна практика її методів дозволяє збільшити життєву енергію, підвищити імунітет, тобто рівень здоров’я, продовжити активне життя та молодість, проявити приховані резерви організму та особливі здібності, збільшити стійкість до стресових ситуацій.


У Чжун Юань цигун людина фокусує увагу на вивченні та розвитку самого себе. Ми ставимо вічні питання: хто ми, звідки ми прийшли і куди йдемо. Для цього потрібне вивчення цілісної структури, в яку включені Людина тут і зараз, ЇЇ минуле і майбутнє.

Ми говоримо: Чжун Юань цигунпроста наука про життя. Під життям ми розуміємо все існуюче у Всесвіті: від мікросвіту до галактик і, звичайно ж, Людину, як ланку цього нескінченного ланцюжка.

На сьогодні у рамках системи Чжун Юань цигун відкрито для викладання чотири ступені.
Навчання на першому і другому ступені дає Людині комплекс методів і способів оздоровлення, поліпшення емоційного стану, стимулювання розумових процесів і креативності. Практикуючи вправи по цих ступенях вчимось знаходитися в гармонії з довкіллям, знаходити і використовувати приховані можливості організму.
На третьому ступені Чжун Юань цигун стає можливим отримати і навчитися застосовувати особливі здібності: інтуїція, бачення третім оком,телепатія та інші здібності.
Навчання на четвертому ступені дає можливість розуміти і вчитися у всього живого на Землі — у рослин і тварин, Всесвіту та розвивати мудрість .

Майстер Сюї Мінтан біля входу в монастир Шаолінь.

Цигун – стародавня східна система зміцнення і розвитку тіла і духу. “Ци” означає “енергія”, “життєва сила”; “Гун” – “робота”. “Цигун” – це робота з енергією, що дозволяє відновлювати, укріплювати життєву силу і пізнавати себе і світ! Цигун не накладає обмежень, він розширює можливості! Цигун не можна навчитися по книгах. Це – мистецтво, яке передається “з рук в руки” досвідченим інструктором. Патріархом школи Чжун Юань Цигун є майстер Сюі Мінтан.

Проводить вступну лекцію та семінар - інструктор школи ЧЖУН ЮАНЬ ЦИГУН Вакуленко Дмитро .

Поняття "Школа" означає комплексність системи, в школі новачок проходить шлях від освоєння окремих елементів, до філософського розуміння усієї системи в цілому. У такому разі стає можливим розуміння цілісної картини світу.

Тому ми говоримо, що Чжун юань цигун - це наука, а також комплексна система практик. Вона не пов"язана ні з ідеологією, ні з релігією, ні з політикою.
Комплекс відкритих на сьогодні знань у рамках системи Чжун Юань цигун складається з трьох підсистем: це система саморозвитку, Імідж медицина і трансплантація знань.

Чжун Юань цигун - це наука, а також комплексна система практик. Вона не пов"язана ні з ідеологією, ні з релігією, ні з політикою. 
Система Чжун Юань цигун доступна для людей будь-якого віку, професії, рівня здоров'я і викладається в містах СНД і далекого зарубіжжя з 1991 року. 

 Система Чжун Юань цигун є цілісною системою. Вона охоплює усі сторони людського існування : навчання, особовий ріст, оздоровлення, лікування, а також постановку і пошук відповідей на одвічні філософські питання про еволюцію Всесвіту, про місце і роль Людини, як частину Всесвіту. 
Практика у межах Школи Чжун Юань цигун дозволяє усвідомити себе достовірно космічною істотою, усвідомити свої можливості, цілі і завдання.

Адреса: бульвар Шевченка, 23, готель Україна,  2-й поверх офіс 35.   Вхід вільний.

Телефони для довідок 0986205057

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.