Центр Гармонія

Мир , Любов , Гармонія…

Розсилка заходів

Щоб отримувати інформацію
про заходи нашого центру,
введіть свій е-мейл та
натисніть кнопку "Підписатись"

  • Маленька святиня

Рейкі

П’ять принципів Рейкі

Саме сьогодні я довіряю себе Богу і дякую йому за благословення.
Саме сьогодні я живу без гніву і злості.
Саме сьогодні я живу без хвилювань, метушні і страху.
Саме сьогодні я чесно заробляю собі на життя.
Саме сьогодні я з любов’ю і вдячністю ставлюся до всього живого.

Рейкі — це з’єднання з постійно протікаючою енергією Всесвіту.

Рейкі сама по собі є Найбільшим Учителем для бажаючих слухати і вивчати. Ви одержите набагато більше через активний особистий досвід, ніж той, який Ви почерпнете з книг. У міру росту особистого досвіду і при постійній роботі з цією зцілювальною енергією енергія Рейкі буде мати у Вашому житті все більше значення. Рейкі вимовляється як Рей — Кі. Рей — японське слово, яке означає Універсальний, а також той, що стосується Вищих вимірів Світла і Душі. Кі — японське слово, що позначає енергію життєвої сили, яка пронизує і з’єднує все. Багато рас, культур і релігій завжди мали уявлення про існування енергії, яка співвідноситься зі значенням енергії Кі. Таким чином, Кі має такі назви:

Чи — в китайців.

Прана — в індусів.

Енергія біоплазма — у вчених.

Пневма —в греків.

Джесод — у єврейських каббалістів.

Сила європейських королів зціляти дотиком.

Енергія Аргон — у Вільяма Райка.

Святий дух — у християн.

Мана — в кахунов.

Ка — в єгиптян.

Барака — в суфіїв.

Життєвий флюїд —в алхіміків.

Цілюща сила природи —в Гіппократа.

П’ята сила.

Усе це — та сама енергія, хоча їхні теорії досить істотно відрізняються, також є відмінності в основних умовах використання цієї енергії. Деякі системи для її використання вимагають тривалих вправ або ж навіть позбавлень і самозречень, щоб ця енергія запрацювала. Енергія Рейкі — це завершена енергія, що складається з енергій Інь і Ян, унікальна і могутня, що дозволяє використовувати її в будь-який час, у будь-якому місці й у будь-яких умовах. Ця поточна життєва енергія є основою безперервності думки.

РЕЙКІ — ЦЕ:

МОГУТНЯ ПРИРОДНА СИСТЕМА , яка відкриває плин енергії Рейкі через цілителя і клієнта.

ПРОЦЕС ЕВОЛЮЦІЇ, який збільшує природний потік подій, а також підсилює плин життя і впливає на досягнення бажаних цілей.

ЕНЕРГІЯ, ЯКА ДАЄ Й ОДНОЧАСНО ЗАРЯДЖАЄ життєві меридіани й акупунктурні точки тіла. Енергія, що балансує чакри у фізичному і тонкому тілах.

ПРИРОДНА СИСТЕМА ОЗДОРОВЛЕННЯ, яка працює в абсолютній гармонії з іншими видами зцілення.

ЕНЕРГЕТИЧНА СИСТЕМА ПІДТРИМКИ, що діє з усіма зцілюючими практиками.

ПІДТРИМКА МЕДИКАМЕНТОЗНОГО ЛІКУВАННЯ, що не вступає в протиріччя з правильними методами лікування. Вона допомагає оздоровитися, використовуючи Вищі внутрішні резерви організму. УНІВЕРСАЛЬНА ЦІЛЮЩА ЕНЕРГІЯ, яка корисна для усіх форм життя: людей, рослин, тварин та інших живих істот.

ПОСТІЙНИЙ СПОСІБ, що звільняє від стресів і дозволяє уникнути стресових ситуацій.

ДОБРЕ ОРГАНІЗОВАНА СИСТЕМА, яка у досконалості захищає від неправильної реакції на стресові ситуації. ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗНИЖЕННЯ ВИТРАТ НА СТАН ЗДОРОВ’Я, ШЛЯХ КОНТРОЛЮВАННЯ ХВОРОБ І КРИЗ. Рейкі заспокоює розум і емоції і забезпечує належні умови для зцілення.

УНІКАЛЬНИЙ ОСОБИСТИЙ ДОСВІД . Не існує двох людей, які бачать світ однаково. Рейкі нагадує нам, що всі ми єдині в потоці Світла, але все-таки унікальні й індивідуальні, як кожна сніжинка.

МОГУТНІЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ОСОБИСТОГО РОЗВИТКУ І ДУХОВНОГО ПРОСВІТЛЕННЯ. МОГУТНЯ І ТОЧНА ТЕХНІКА САМОДОПОМОГИ ДЛЯ ОСОБИСТОГО РОСТУ І ТРАНСФОРМАЦІЇ. ДЛЯ УСІХ, хто хоче досягти Вищої якості життя і Світла.

ШВИДКО, БЕЗПЕЧНО, ПРОСТО Й ЕЛЕГАНТНО. РЕЙКІ — ЦЕ:

НЕСКЛАДНЕ У ВИКОРИСТАННІ . Це одна з найпростіших і природних форм зцілення. Кожен інтуїтивно кладе руку на ушкоджену частину тіла. Рейкі відкриває свідомість.

НЕ ФОРМА ПСИХІЧНОГО ЗЦІЛЕННЯ . Психічне зцілення йде ВІД цілителя, а не ЧЕРЕЗ цілителя. Це одна з головних відмінностей між психічним зціленням і Рейкі. Рейкі — це не предмет ментального, фізичного чи емоційного стану цілителя. На Рейкі не можна вплинути ніякими негативними думками чи емоціями.

НЕ РЕЛІГІЯ, КУЛЬТ ЧИ СИСТЕМА ВІРИ . Рейкі — це Світло, описане у всіх релігіях світу. Між Рейкі і релігійними системами не існує більшого конфлікту, ніж між Вашим подихом і биттям Вашого серця. Рейкі — одна з найбільш відомих технік зцілення, що пройшла крізь завісу часу, і передається від покоління до покоління й утримує ту правду, на якій були засновані усі релігії. Рейкі рухає Вас до джерела, де вся правда відкривається просто і зрозуміло.

НЕ ЛІКУВАННЯ ДОТИКОМ РУК, хоча перший етап може нагадувати цю форму. Власне кажучи, Рейкі не має нічого спільного з цим видом зцілення. Рейкі — природний спосіб спрямування енергії Світла з вимірів, недоступних нашій свідомості. Рейкі оперує на рівнях, де не існує помилок.

НЕ ФОРМА КОНТРОЛЮ РОЗУМУ ЧИ ГІПНОЗ, хоча постійне використання Рейкі веде до кращого контролю розуму, але зворотний зв’язок не здійснюється — (розум не контролює Рейкі). Рейкі стоїть далеко від Гіпнозу й інших технік контролювання розуму. Рейкі звертається до всіх рівнів буття, у той час як Гіпноз — до нижчих функцій розуму. Керована медитація і візуалізація можуть бути гарними помічниками протягом Рейкі-сеансу. Якщо їх використовувати, як слід, процес зцілення буде збагачуватися. Однак життєва сила енергії — це найбільшою мірою те, що зціляє. Найбільші цілителі знають, що вони тільки «розставляють декорації», а дійсне зцілення відбувається під впливом набагато більшої сили й Універсального Розуму.

НЕ УЯВА ЧИ УЯВНЕ БАЖАННЯ. Уява і позитивне ставлення є відмінним способом створення належної атмосфери для допомоги в процесі зцілення, однак, цього недостатньо для зцілення всього комплексу під назвою людина. Якби уява була настільки сильною, то не було б нестачі в цілительстві. Коли Ви почуваєте себе погано на фізичному, ментально-емоційному і духовному рівнях, звичайно, Ви не в тому стані, коли можете уявити себе здоровим. Коли Ви перебуваєте в стресовій ситуації, втомилені, хворі, творча уява найчастіше підводить. А Рейкі — ніколи! Вона до Ваших послуг у будь-який час, де б і коли б Ви її не потребували.

НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗЦІЛЕННЯ ЧИ КОЛИ ВИ ХВОРІ. Ми надаємо надто великого значення стану нашого здоров’я. У міру того, як ми вчимося думати і стаємо більш цілісними, ми усвідомлюємо, що варто впливати не на частину, а на ціле. Якщо Ви не живете так, що кожен день Вашого життя є кращим днем, якщо життєві ситуації контролюють Вас, а не Ви їх, то це означає, що зцілювати потрібно власне саме Ваше життя. Зцілення прекрасне, але споконвічне здоров’я ще краще. Якщо Вам необхідне зцілення, то воно повинно бути головним пріоритетом, і йому адресуйте усю свою енергію. Рейкі приносить порядок, Рейкі приносить Світло, Рейкі приносить оптимальний баланс. Рейкі, працюючи з цілим, а не з частиною, досягає стану Вищого рівня. Як тільки ми починаємо піднімати рівень вібрацій наших Вищих тіл, наше життя починає підніматися до Вищого плану існування. Коли ми піднімаємо свідомість до нових рівнів, ми починаємо усвідомлювати, що у Всесвіті не існує випадків. Усе трапляється під свідомим контролем незалежно від того, усвідомлюємо ми це чи ні. Постійне використання Рейкі в активному стані чи стані сну діє спрямовано, щоб тримати наш світ у динамічній рівновазі на всіх рівнях. Баланс, Порядок і Гармонія — це три Майстерських ключі для досягнення всього того, чого ми прагнемо.

НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ОБРАНИХ. Повітря і сонячне світло належить кожному. У такий же спосіб діє ця природня енергія Світла. Головне розходження між людиною, що одержала і не одержала Рейкі-ініціацію, складається в кількості і якості цієї життєво важливої енергії. Чим більший канал, тим більший потік. Після Рейкі-ініціації особистість більш здатна одержувати, утилізувати й оцінювати нескінченність потоку життєвого Світла. Рейкі є самообираючою. Кожна особистість вибирає якість свого життя і своє місце в його порядку. Насамперед, думкою і почуттям, а потім і дією.

НЕ РОЗКРИВАЄ ЗАДУМУ ЗА ПРИРОДОЮ ЕНЕРГІЇ. Хоча кожен із нас бачить Всесвіт через своє власне унікальне сприйняття, існують речі, що не залежать від особистості. Час і простір — відносні, тому пластичні. Природа розвивається циклічно, однак кожен день життя — унікальний. Ми дивимося на все по-своєму і маємо свою точку зору на життя. Тисячі людей, спостерігаючи за веселкою або розглядаючи твори мистецтва, будуть сприймати їх відповідно до своєї індивідуальної природи. Веселка і твори мистецтва залишаться постійними, а глядачі чи слухачі постійно змінюватимуться. Таким чином, і ця енергія, вона завжди була, є і буде. На ній була побудована цивілізація і нескінченна безліч інший світів. ·

НЕ ТЕХНІКА ПСИХІЧНОЇ ХІРУРГІЇ. Існують техніки, які називаються «техніками висмикування». З Рейкі в цьому немає необхідності, Рейкі сама по собі дуже ефективна у звільненні заблокованої енергії природним і безпечним способом.

НЕ ТЕХНІКА МАСАЖУ. Масаж — це сильнодіюче давнє мистецтво. При професійному виконанні дає відмінні результати. Без професійної підготовки масаж не слід робити, крім легеньких погладжувань, навіть самому собі, а тим більше іншим.

НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВИЗНАЧЕНОГО СТАНУ РОЗУМУ. Рейкі — це потік універсальної енергії Світла, яка виходить за межі особистості і переходить на ментально — емоційний рівень. Будь-яка людина, що має 1 або 2 ступінь Рейкі, яка пройшла ініціацію в кваліфікованого Майстра, завжди здатна активізувати цю енергію.

НЕ МОЖЕ БУТИ ПЕРЕДАНА БУДЬ-ЯКОЮ ЛЮДИНОЮ. Для активізації цієї енергії Вам належить проініціюватися в досвідченого Рейкі Майстра.

НЕ ПЕРЕДАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ОДНІЄЮ НАВЧАЛЬНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ. Навчання можуть проводити різні організації, а також Рейкі Майстри, що не входять у ніякі організації. Хавайя Таката до відходу підготувала і проініціювала двадцять два Рейкі Майстри і передала їм інформацію про природу і походження Рейкі. Рейкі — священна наука, що сприяє поліпшенню здоров’я, достоїнства і поваги до життя. Зневажливе ставлення, неетичне поводження, зведення в елітарність, розростання Его — не мають нічого спільного з чистотою і цілісністю Рейкі системи. Люди можуть бути натреновані специфічними техніками для прийняття цієї енергії, однак тільки РейкиіМайстер у процесі ініціації і Божественного Его учня, може одержати благословення Божественної сили. Саме Рейкі Майстри є підмайстрами у використанні універсальної енергії Світла. Коли справжня майстерність буде досягнута, то план існування, стане керованим, і всі обмеження будуть подолані. У цьому Всесвіті існує набагато більша Велика Істота, ніж та, яку наша свідомість може собі уявити й усвідомити. У кінцевому результаті Ви повинні вибрати для себе, що є правдою для Вас.

Якщо Ви стали Рейкі-цілителем, не забувайте, що в будь-яку хвилину, коли Ви торкаєтеся кого-небудь чи чого-небудь, вмикається потік Універсальної життєвої енергії. Ваш Рейкі-дотик — цілющий. Не розчаровуйтеся, якщо після ініціації на Рейкі-1 Ви будете відчувати дисгармонію. Рейкі — це не Нірвана, не Рай і не всюдисуще блаженство. Хоча, якщо порівняти Рейкі-зцілення з тим, що переживають хворі люди, які лікуються в офіційних медиків, то зцілені за допомогою Рейкі люди відчувають всюдисуще блаженство. Тому що хвороби в цьому світі поки ще поширене явище, згадайте про Рейкі, якщо відчуєте зниження життєвого тонусу. Не вагаючись, просіть допомоги в інших Рейкі для посилення потоку Універсальної життєвої енергії у Вас. Пам’ятайте слова: «Одна голова добре, а дві — краще» . Збільшення Універсальної життєвої енергії через Рейкі покращує не тільки фізичне й емоційне здоров’я, але й дає поштовх для росту духовного розвитку. Крокуйте з тим, що відбувається у Вашому житті. Це приведе до нових місць і людей, які будуть допомагати Вам духовно рости, і ключові моменти і пріоритети у Вашому житті будуть змінені. Ви знайдете заспокоєння всередині і поза собою, будете готові до духовного росту і зцілення. Отож використовуйте Ваші руки при приготуванні їжі, оживленні води й у зціленні у різних формах. Ваш дотик буде дуже приємним для інших. Йдіть і обіймайте інших людей. Будьте готові пережити зростання досвіду, розширення свідомості і посилення духовного росту.

Майстри Рейкі, Тернопіль

Розклад занять  Рейкі, Тернопіль