Центр Гармонія

Мир , Любов , Гармонія…

Розсилка заходів

Щоб отримувати інформацію
про заходи нашого центру,
введіть свій е-мейл та
натисніть кнопку "Підписатись"

 • Маленька святиня

Що таке Рейкі?

Рейкі є одним з найбільш ефективних і простих шляхів гармонізаціїнашого життя і зцілення нашого тіла. Рейкі є природним методом зцілення за допомогою прикладання рук до тих частин тіла, які потребують зцілення. Це дозволяє тілу увібрати більше життєвої енергії і стимулює природні механізми його зцілення.
Що Рейкі може?
РейкіЕнергія Рейкі здатна зцілювати фізичні симптоми, і усувати емоційні, ментальні та духовні причини захворювання.
Енергія Рейкі:
 • Відновлює і поповнює життєві сили людини;
 • Укріплює і посилює роботу імунної системи;
 • Зменшує або повністю усуває біль;
 • Лікує гострі та хронічні захворювання усіх видів;
 • Очищає тіло від токсинів і шлаків;
 • Усуває будь-які скупчення негативної енергії і допомагає звільнитись від так званих «емоційних токсинів» — негативних емоцій і почуттів (страх, злість, образа і т.п.);
 • Гармонізує емоційний стан, а також посилює впевненість людини у собі, особливо при депресивних станах і перепадах настрою;
 • Зцілює ситуації, стосунки і допомагає досягти бажаного;
 • Здатна працювати на відстані і в часі.
Що відбувається  під час сеансу Рейкі?
Сеанс починається з короткої розмови з клієнтом, під час якої мета практикуючого Рейкі полягає в ознайомленні з життєвою ситуацією клієнта. Клієнт також може запитати практикуючого про сутність методу Рейкі, його вплив на фізичний та емоційний стан людини, а також задати інші запитання, безпосередньо пов’язані з методом Рейкі. Перед сеансом може бути проведена діагностика,  як фізичного, так і енергетичного стану людини, з метою більш ефективного проведення сеансу.
Далі, відбувається підготовка до сеансу і безпосередньо сам сеанс.
Сеанс проводиться на масажному столі, або на стільці (за бажанням клієнта). Спочатку, клієнт лягає на спину і практикуючий поміщає свої руки на тіло або над тілом клієнта, починаючи з голови, рухаючись в напрямку зверху вниз, до ніг. Сеанс може бути продовжено в позиції, коли клієнт лягає на живіт. Тоді практикуючий працює зі спиною клієнта.
Зазвичай, сеанс проводиться у супроводі спеціально підібраної музики.
Під час сеансу клієнт  може відчувати під руками практикуючого тепло (іноді досить інтенсивне), холод, вібрацію чи поколювання, залежно від енергетичних особливостей клієнта і його фізично-емоційного стану.
Як Рейкі працює?
Рейкі, як життєва енергія всесвіту, передається до клієнта через людину – практикуючого Рейкі, котрий є провідником цієї енергії. Рейкі має здатність гармонійно балансувати енергетичні потоки в усіх органах і частинах тіла, відповідно до потреб пацієнта.
Енергія Рейкі, яка працює на рівні атомарної структури органів тіла,  створює позитивну високочастотну вібрацію молекул тіла, забезпечуючи усунення енергетичних «пробок» і розчинення скупчень негативної енергії в органах і частинах тіла. Як відомо негативна енергія стресу, страху, роздратування та інших негативних емоцій викликає порушення кровообігу в певних органах і частинах тіла, а отже виникнення там осередків запалення і захворювання.
Енергія Рейкі здатна працювати на кількох рівнях і створювати:
 • біохімічний ефект. Стимулюючи релаксацію, енергія Рейкі здатна змінювати хімічний склад тканин тіла, включаючи тканини мозку.
 • структурний ефект. Енергія Рейкі, забезпечуючи релаксацію м’язів і покращення кровообігу тіла, дозволяє зменшити біль і прискорити відновлення уражених тканин.
 • психо-соціальний ефект. Рейкі допомагає зменшити стрес, стимулює розвиток позитивного світосприйняття і самооцінки, посилює інтуіцію і розвиває творчі здібності людини.
  На малюнку (див. нижче) можна побачити фотографії аури до і після сеансу Рейкі.

Пояснення до останніх фотографій. Перед сеансом: жовтий і помаранчевий колір в аурі  вказує на радість, внутрішню мудрість і багатство внутрішнього світу людини. Жовтий — сонячна, яскрава особистість. Ця людина, яка використовує свій розум для внесення тепла і урізноманітнення життя для себе і інших. Жовтий- радісний і сяючий. Це життєрадісна людина.
Оранжевий- говорить, що ця людина творча особистість, живе сприйняття світу, оптиміст, працьовита.
Після сеансу: білий колір  володіє властивостями всіх кольорів, в тому числі чистоти і духовного досвіду. Багато білого також вказує на потужний захист від впливів навколишнього  середовища (магнітні, сонячні бурі …)  і негативної енергії та інформації. Фіолетовий -висока чутливість і духовність. Фіолетовий це суміш синього (необмеженні знання) і червоного (активність). Синій  вказує на відчуття спокою, вірності, відданості справі і задоволеності. Синій це колір зв»язку. Людина хороший слухач і оратор. Така людина заспокійливо впливає на інших. Індиго- часто називають фіолетовий колір. Люди з індиго аурою мають можливості зцілювати і  сильну інтуїцію. Часто є духовними лідерами.
Хто може отримувати Рейкі?
Рейкі може бути корисним як для хворих так і для здорових людей, для дорослих і для дітей.
Основна вимога для ефективного сеансу – бути відкритим до енергії Рейкі.
Розклад сеансів
Сеанси Рейкі проводяться тільки за попереднім записом.
Телефони для запису: 423172, 067 277 77 52