Центр Гармонія

Мир , Любов , Гармонія…

Розсилка заходів

Щоб отримувати інформацію
про заходи нашого центру,
введіть свій е-мейл та
натисніть кнопку "Підписатись"

  • Маленька святиня

Радче

Вже понад три роки у селі Радча, що неподалік Івано-Франківська, у місцевого священика зберігається копія чудотворного медальйона, оригінал якого, за переказами, поцілувала Діва Марія. А у радчанській церкві цією святинею зцілюють тих, кому не може допомогти медицина.

Історія медальйона починається у 60-х роках минулого століття з іспанського містечка Гарабандал. Саме там, за леґендою, до чотирьох дівчаток — Марі Льолі, Кончити, Якинти та Марі Роуз — з’явилася свята Богородиця. З’яви тривали більше чотирьох років, і під час них Діва Марія освятила своїм поцілунком деякі релігійні предмети, серед яких і був медальйон. Після цього з усіх частин світу, де перебували ці предмети, почали доходити звістки про їхню чудотворну силу.

Копія медальйона, яких, до речі, дуже мало, потрапила до Радчі завдяки канадському українцю Михайлові Рожелюку. Пан Михайло сам був зцілений Гарабандальським медальйоном після того, як, потрапивши в аварію, втратив усяку надію на видужання.

Радче, о. Зеновій

Чому пан Рожелюк віддав святиню до Радчі, відповісти не може і сам радчанський священик о. Зіновій. Але сталося так, що, познайомившись із о. Зіновієм, Михайло Рожелюк саме йому передав медальйон на зберігання.

Відтоді щоп’ятниці у радчанській церкві за посередництвом медальйона відбувається молитва за тих, хто потребує зцілення і кому не може допомогти медицина. Під час зцілення люди часто впадають у дивний стан, щось середнє між сном, втратою свідомості та ейфорією: підтримувана дяком людина безсило лягає на землю і приходить до тями лише через хвилину-другу після закінчення молитви. Більшість зцілюваних описують цей стан як повне розслаблення і дивне відчуття спокою і радості, що настає під час молитви. Може, це і є поцілунок Богородиці? В кожному разі бували випадки, коли хворі, які до молитви не могли самостійно пересуватися, після неї виходили з церкви своїми ногами.

Радче, о.ЗеновійОчевидці розповідають також, що за допомогою медальйона у Радчі траплялися випадки екзорцизму.

Сьогодні слава про медальйон поширилася далеко за межі району та області, і десятки людей щотижня приїжджають до Радчі, щоб отримати благословення Богородиці.

 

Центр “Гармонія» запрошує до паломництв святинями нашого краю.
Контакти: тел.  0685 79 72 79, е-мейл: harmoniya.org@gmail.com